dopisz swój adres    szukaj
mapa dojazdu
 dopisz swój adres    dopisz swój adres
Katalog produktów
  Kategorie produktów:
  Gazy techniczne
  Spawalnictwo
•  Materiały spawalnicze
•  Druty spawalnicze
•  Elektrody otulone
•  Urządzenia spawalnicze
•  MIG / MAG Uchwyty i części zamienne
•  TIG Uchwyty i części zamienne
•  Plazma Uchwyty i części zamienne
  Materiały ścierne
  BHP
Spawalnictwo / Materiały spawalnicze / Druty spawalnicze
 
brak zdjęcia
 
Drut spawalniczy ESAB OK Autrod 12.51 GMAW numer w katalogu OK Autrod 12.51

Miedziowany lity drut elektrodowy z dodatkiem manganu i krzemu, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG (GMAW) stali niestopowych, takich jak ogólne stale konstrukcyjne, stale na zbiorniki ciśnieniowe i stale okrętowe, a także do spawania drobnoziarnistych stali węglowo-manganowych o tym samym przeznaczeniu, o minimalnej granicy plastyczności mniejszej niż 420 MPa. Podczas spawania drutem elektrodowym OK Autrod 12.51 jako gaz osłonowy może być stosowana mieszanka Ar/20CO2 lub czyste CO2. Podane tu własności mechaniczne są uzyskiwane przy użyciu mieszanki Ar/20CO2. Drut OK Autrod 12.51 w unikatowym opakowaniu Octagonal Marathon Pac firmy ESAB doskonale się sprawdza w procesach spawania zmechanizowanego. Natężenie prądu spawania DC(+)
więcej
brak zdjęcia
 
Drut spawalniczy TYSWELD SG2 numer w katalogu Tysweld SG2

Drut elektrodowy manganowo-krzemowy, miedziowany, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG stali niskowęglowych konstrukcyjnych, kotłowych i okrętowych oraz drobnoziarnistych stali węglowo-manganowych w osłonie gazów. Pozwala na stosowanie zarówno wysokich natężeń prądu przy łuku natryskowym, jak i niskich przy zwarciowym przenoszeniu metalu.
więcej
brak zdjęcia
 
Drut spawalniczy TYSWELD SG2 beczka numer w katalogu Tysweld SG2 beczka

Drut w beczkach do spawania metodą Mig/Mag jest dobrym sposobem na maksymalizowanie wydajności produkcji i jakości. Używane w spawaniu ręcznym i szczególnie w spawaniu zmechanizowanym i w robotach spawalniczych. Stosowanie beczek Tysweld skraca czas przy wymianie szpul i konserwacji ok. 95%. Są używane dla bez- i niskostopowych drutów Mig/Mag.
więcej
CreativeHead